Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.11.2013, 22:40
enzo napisał(a):Wyświetl post
Sędziowanie to jedno. Ale gra Wisły w drugiej połowie wołała o pomstę. Jedyny pomysł na grę, to wykopywanie piłki w kierunku Guerriera. W drugiej części zostaliśmy po prostu zniszczeni. I koniec końców ten wynik to i tak najmniejszy możliwy wymiar kary. Niestety.
Do 70tej minuty nie było żadnego zniszczenia, akurat Wisła wtedy prowadziła grę(z czego należało korzystać oszczędnie). Jak padła bramka na 2-2, to ,,siadły głowy'' i Górnik zaczął dominować.
Odpowiedz cytując