kola12 napisał(a):

|
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
|
Akurat Węgrzyn komentuje całkiem obiektywnie. To, że się emocjonuje to tylko jego styl.