Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.11.2013, 22:36
kola12 napisał(a):Wyświetl post
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
Akurat Węgrzyn komentuje całkiem obiektywnie. To, że się emocjonuje to tylko jego styl.
Odpowiedz cytując