|
Zagraliśmy dobry mecz ale punkty zostały w Zabrzu na analizę gry poszczególnych grajków będzie czas i pora jak głowy ostygną ale liczę na to że następna zbiórka "do puszki" zostanie przeznaczona na opłatę kursu na Marsa dla Małeckiego oczywiście w jedną stronę... TYLKO WISŁA NASZ TS.
|