Wyświetl pojedynczy post
noWISjusz
Member
 
Od: 09.2003
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.11.2013, 22:36
Zagraliśmy dobry mecz ale punkty zostały w Zabrzu na analizę gry poszczególnych grajków będzie czas i pora jak głowy ostygną ale liczę na to że następna zbiórka "do puszki" zostanie przeznaczona na opłatę kursu na Marsa dla Małeckiego oczywiście w jedną stronę... TYLKO WISŁA NASZ TS.
Odpowiedz cytując