Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.11.2013, 22:33
Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.
Odpowiedz cytując