Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
Od: 10.2004
Offline
#
59
08.11.2013, 22:33
Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.
bob to ja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob to ja
Znajdź inne posty napisane przez bob to ja