Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
58
08.11.2013, 22:31
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12