dynek.pl napisał(a):

Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.
edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
|
Tylko w tak durnej lidze jak nasza panuje taka durna zasada, ze jakis bilans musi wyjsc na 0 bo druzyna w ostatnim meczu dostała prezent to w nastepnym musi przez to cierpiec i to przeciwnik musi dostac taki sam prezent. Jaka liga takie durne gadanie