Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
50
08.11.2013, 22:23
bob to ja
napisał(a):
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.
Jak się gra przeciw trzynastu to sie nie da wygrać.
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać,
tak długo Nasza Wisła
Cracovię będzie lać!
Mahazel888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mahazel888
Znajdź inne posty napisane przez Mahazel888