Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.11.2013, 22:20
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.

edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.11.2013 o godz. 22:24.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując