|
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.
edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.11.2013 o godz. 22:24.
|