kamikaze napisał(a):

|
Sporo osób boi się że nie dostawaliby pieniędzy za propagandę na forach gdyby tego typu ustawa weszła. Tematy smoleński i polityczny byłyby znacznie szczuplejsze.
|
Coraz mocniej wydaje mi się, że nie byłoby tutaj między innymi Ciebie...