Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 08.11.2013, 21:21
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Sporo osób boi się że nie dostawaliby pieniędzy za propagandę na forach gdyby tego typu ustawa weszła. Tematy smoleński i polityczny byłyby znacznie szczuplejsze.
Coraz mocniej wydaje mi się, że nie byłoby tutaj między innymi Ciebie...
Odpowiedz cytując