Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4694
Stary 08.11.2013, 20:27
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze zapoznaj się z terminem "prawica" to zrozumiesz dlaczego pis i pozostałe partie nie łapią się pod tą definicję.

Co do dofinansowanie partii politycznych to parę miesięcy temu był projekt Po, który zakładał likwidację finansowanie partii politycznych z budżetu państwa. Jak zapewne wiesz najbardziej protestował Pis. Nie żeby Po jakoś specjalnie zależało na wprowadzeniu tego w życie, ale to był bardzo dobry projekt. Nowa Prawica już od lat postuluje, żeby partie finansowane były z dobrowolnych składek, a nie z kradzieży podatników.

No ale to tyle bo uciekamy od tematu "Smoleńsk"
Nie uciekamy, tylko Ty wciskasz bzdurna propagandę gdzie popadnie, co ciekawe przy biernej akceptacji zobowiązanych reagować.

Twoje prawicowe poglądy dziwnie konweniują z pomysłami komuszego PO czy poligłupa. Też liczysz że ci będą emeryci po 30 000 wpłacać? A jak przyjdzie ktoś z dobrowolnym datkiem 1000 000 000 pod jednym malutkim warunkiem, to co? Spełnisz warunek czy pogardzisz żywą kapustą, a co jeżeli to będzie jedyny skory do datku? Gdybyś choć deczko pomyślał to byś wiedział dlaczego "dobrowolne datki" nie istnieją. A takie pomysły to prosta droga do dyktatury.

Każdy o tym wie, szkoda ze prawicowcy od Mikkego propagując takie herezje albo są głąbami albo takich udają. W jednym i drugim przypadku wykreślają się z listy tych na których mozna by zagłosować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując