kamikaze napisał(a):

Po pierwsze zapoznaj się z terminem "prawica" to zrozumiesz dlaczego pis i pozostałe partie nie łapią się pod tą definicję.
Co do dofinansowanie partii politycznych to parę miesięcy temu był projekt Po, który zakładał likwidację finansowanie partii politycznych z budżetu państwa. Jak zapewne wiesz najbardziej protestował Pis. Nie żeby Po jakoś specjalnie zależało na wprowadzeniu tego w życie, ale to był bardzo dobry projekt. Nowa Prawica już od lat postuluje, żeby partie finansowane były z dobrowolnych składek, a nie z kradzieży podatników.
No ale to tyle bo uciekamy od tematu "Smoleńsk"
|
Nie uciekamy, tylko Ty wciskasz bzdurna propagandę gdzie popadnie, co ciekawe przy biernej akceptacji zobowiązanych reagować.
Twoje prawicowe poglądy dziwnie konweniują z pomysłami komuszego PO czy poligłupa. Też liczysz że ci będą emeryci po 30 000 wpłacać? A jak przyjdzie ktoś z dobrowolnym datkiem 1000 000 000 pod jednym malutkim warunkiem, to co? Spełnisz warunek czy pogardzisz żywą kapustą, a co jeżeli to będzie jedyny skory do datku? Gdybyś choć deczko pomyślał to byś wiedział dlaczego "dobrowolne datki" nie istnieją. A takie pomysły to prosta droga do dyktatury.
Każdy o tym wie, szkoda ze prawicowcy od Mikkego propagując takie herezje albo są głąbami albo takich udają. W jednym i drugim przypadku wykreślają się z listy tych na których mozna by zagłosować.