Temat
:
[16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
44
08.11.2013, 20:25
Pietie ubrać w trykot Pawła i niech straszy z przodu.
Gronias
napisał(a):
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko
tytułu.
Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...
Marceli_szpak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marceli_szpak
Znajdź inne posty napisane przez Marceli_szpak