Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.11.2013, 20:25
Pietie ubrać w trykot Pawła i niech straszy z przodu.
Gronias napisał(a):Wyświetl post
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.

Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...
Odpowiedz cytując