0 22 napisał(a):

Wiadomo, że zaliczamy w pucharach wtopę za wtopą i kompromitację za kompromitacją, ale..... równocześnie jesteśmy liderem ligi...... ale, nie strzelamy bramek w Europie........ ale, strzelamy najwięcej w Polsce.
Tak więc śmiać to się z nas mogą na całym świecie........ ale, u nas to raczej bym się nie wychylał z dowcipami, wszak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, by być w tej grupie zamiast nas
|
Normalnie nikt nie powinien się naśmiewać ale te liczby pokazują jak bardzo ta drużyna jest przepłacona :
Ile wydają rocznie na pensje kluby ekstraklasy:
Legia Warszawa: 2013 - 42 mln zł, 2012 - 42 mln zł
Lech Poznań: 2013 - 21 mln zł, 2012 - 23 mln zł
Śląsk Wrocław: 2013 - 16 mln zł, 2012 - 24 mln zł
Górnik Zabrze: 2013 - 16 mln zł, 2012 - 17 mln zł
Pogoń Szczecin: 2013 - 12 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Zagłębie Lubin: 2013 - 12 mln zł, 2012 - 21 mln zł
Piast Gliwice: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 7 mln zł
Wisła Kraków: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 30 mln zł
Lechia Gdańsk: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Jagiellonia Białystok: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 10 mln zł
Korona Kielce: 2013 - 8,5 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Ruch Chorzów: 2013 - 8 mln zł, 2012 - 10 mln zł
Zawisza Bydgoszcz: 2013 - 7 mln zł, 2012 - brak danych z 1. ligi
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 2013 - 6,5 mln zł, 2012 - 8 mln zł
Cracovia Kraków: 2013 - 5 mln zł, 2012 - brak danych z 1. ligi
Widzew Łódź: 2013 - 3,5 mln zł, 2012 - 18 mln zł
My tez mieliśmy wpadki w pucharach ale mistrzostw natrzaskaliśmy całkiem sporo, nawet mając już mniejszy budżet od Waszego. Czas pokaże co będzie z Wami,teraz jest przepaść finansowa