kamikaze napisał(a):

No ale to tyle bo uciekamy od tematu "Smoleńsk"
|
"Ziobryści", czyli SP mieli dofinansowanie z budżetu dopóki byli w PiS-ie, Ziobro&Kurski po założeniu SP je stracili - proste.
Nowa Prawica ma 0 zł bo nie potrafi przekroczyć progu wyborczego tak jak kilka/naście innych mniejszych partii.