|
Legia jest najgorszym zespołem w całej stawce druzyn grajacych w europejskich pucharach z najgorszymi statystykami 4 meczy, 0 goli i 0 punktow - to podsumowuje wszystko. I gdzie jest teraz ten Lesnodorski, ktorego tak wychwalali za to co robi w tym zespole, oprocz ekstraklasy w ktorej i tak nie dominuja tak jak sie tego wszyscy spodziewali (dwa wyrownane składy - dobre sobie) to nic wielkiego nie robi. A Polska pilka na arenie miedzynarodowej jest na dnie i pewnie jeszcze dlugo na dnie pozostanie.
|