Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20873
Stary 08.11.2013, 14:00
A co mi tam, czepię się.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Onet już pyta czy Wisła straci Miśkiewicza.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...kiewicza/xpfqf
Niby onet, ale nie z własnego źródła, tylko na podstawie faktu.

Cytat:
Autor:
KG
Źródło: Fakt.pl: Wisła straci Miśkiewicza?
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Sport PL równiez o tym pisze:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,14...skiewicza.html
Niby sport.pl, ale jednak powołując się na Przegląd Sportowy.

Cytat:
PRZEGLĄD PRASY. Wisła musi spieszyć się z przedłużeniem wygasającej w czerwcu przyszłego roku umowy z Michałem Miśkiewiczem. (...) - Do tej pory Wisła nie złożyła nam propozycji przedłużenia kontraktu - mówi Gianluca Di Carlo, menedżer piłkarza na łamach "Przeglądu Sportowego".
Czepiam się dlatego, bo w dzisiejszych czasach wiadomości trzeba filtrować informacje także pod takim kątem. Inaczej nagle ktoś wyskoczy, że PS i Fakt o tym samym napisały i z dwóch źródeł zrobią się cztery, podczas gdy tak naprawdę źródła są dwa (co najwyżej).
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując