|
O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.
Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP.
|