Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.11.2013, 12:52
O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.

Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.

Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP.
Odpowiedz cytując