stalsanok1946 napisał(a):

|
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii
|
Wszystko spoko ale..
Żaden kibic nie zgodzi się na to aby piłkarze Wisły przeszli koło meczu. Mam nadzieję, że tylko przez Twoje niedopatrzenie zapomniałeś o tym wspomnieć.
Będę w stanie zrozumieć porażkę, jeżeli nie będzie ona wynikała z całkowitego olania spotkania czy nonszalanckiego podejścia.
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.''