Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7632
Stary 08.11.2013, 12:28
Ja to mysle ze swiatelko w tunelu ujrza tylko ci ktorzy dostana zawalu ogladajac wyczyny polskich druzyn w Europie.
Odpowiedz cytując