Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7626
Stary 08.11.2013, 11:44
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Wisła...Gdyby Lech... No ale Lech się skompromitował o wiele wcześniej a Wisła nawet szansy nie miała, ale spokojnie, przez wasze tłuste lata wtop zaliczyliście sporo, pamięć krótka ?
Teksty o zakompleksieniu pominę, a twierdzenie że Wesz(L)o by po kimś pojechało bo nie jest Legią to już totalny brak obiektywizmu. Weszło i Stanowski mają w dupie Legię, ale trzeba się sprawą interesować a nie powielać totalne bzdury.

Wracając do LE. Oczywiście to wstyd i nikt nie ma prawa tego negować.
Złe wzmocnienia,kilku zawodników powinno grać w lidze okręgowej, drewniany napastnik i ręcznik w bramce.
Jest powód do śmiechu i nikt nie powinien się spinać bo nie jeden raz śmiał się człowiek z Lecha,Śląska czy Wisły.
Taka rola kibica drużyny przeciwnej
Legia w teraźniejszym składzie i z Jankiem na ławce będzie zbierać oklep w pucharach nawet za rok. To już problem innych żeby tę Legię zrzucić z podium a najlepiej zdobyć MP. To jedyna możliwość by tych (L)oosersów ( ciekawe stwierdzenie, zalatuje przedszkolem ) nie oglądac w pucharach.Nikt nie zabrania Wiśle czy Lechowi a nawet Śląskowi wygrać tego MP i pokazać jak się gra w pucharach.
Przecież to nie nasza wina że inni byli rok temu słabsi...no oczywiście pomijając wiecznie pomagających Legii sędziów i pierdyliard karnych z dupy.

Rutkowski,Cupiał i władze Wrocławia nie są szantażowane ani ograniczane przez nikogo. Personalnie w tej chwili nasza liga jest gówniana bardziej niż 2-3-4 lata temu. Podobno idziemy do przodu

1. To, że my i Lech notowaliśmy wtopy to fakt ale teraz to wy jesteście na świeczniku bo ani my ani pyry w pucharach nie gramy więc się nie dziw, że to z Was jest teraz polewka...Tak to się już toczy.

2. Wesz(L)o i Stanowski nie mają w dupie Legii. Tak jak nie mają w dupie Michniewicza, Szamotulskiego, Urbana (każdy inny trener po takich wynikach w Europie byłby rozsmarowywany), Niedzielana i wielu innych. Na wesz(L)o nie pisze sie obiektywnie o czym na samym poczatku wspominal redaktor z zakolami. Jest pewne grono osób o których pisze się dobrze albo neutralnie. A są ludzie do kopania i obsmarowywania (Smuda, Garguła, Rumak i wielu wielu innych). Stano w młodości legionista pełną gębą dający się za Legie pokroić teraz nagle wyzbył się wszytkich uczuć do niej - chyba w to nie wierzysz. Wiem, że Legia ma wielu kibiców sukcesu (porównaie frekwencji tegorocznej LE z tą za Skorży też o tym świadczy), ale Stano się do takich nie zalicza i dalej jest legionistą co widać niejednokrotnie...

3. Doceniam to, że masz świadomość tego, że nie jesteście silni własną mocą ale słabością innych i masz racje, ze to inni powinni sie postarac aby nie dac wam szansy na kompromitacje w pucharach za rok. Ale widzisz w tej naszj mizerii ligowej kogoś takiego?
Odpowiedz cytując