Daja`n napisał(a):

|
Porażka goni porażkę i światełka w tunelu brak.A to tylko LE a co by było w LM aż strach pomyśleć.Można zadać sobie tylko jedno pytanie dokąd zmierzasz POLSKA piłko?!
|
W naszym wypadku (polskim) awans do LM pozwala się wybić finansowo nie sportowo.