Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7621
Stary 08.11.2013, 11:27
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Porażka goni porażkę i światełka w tunelu brak.A to tylko LE a co by było w LM aż strach pomyśleć.Można zadać sobie tylko jedno pytanie dokąd zmierzasz POLSKA piłko?!
W naszym wypadku (polskim) awans do LM pozwala się wybić finansowo nie sportowo.
Odpowiedz cytując