Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.11.2013, 10:56
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Zabrzmiało jak wycieczka w stronę Małego.
Tak, masz rację... Bo Smuda to Mickiewicz polskiej piłki a jego imię to czterdzieści i cztery. Między wierszami zarzuca nas anegdotkami które dobrze odczytane uchylają rąbka skrywanej tajemnicy.

To nie lada sztuka przeczytać gościa, który jest mniej zaawansowany technologicznie niż Syntezator mowy IVONA.
Dlatego gratuluję i mimo że nie chę umniejszać twoich zasług to kluczowe może się kazać, kto przełożył ten wywiad na język polski.


Co do samego spotkania, to pewny jestem dwóch rzeczy. Rozegrany zostanie w piątek a podatki i tak płacić trzeba.

Jest to mecz z gatunku tych w których, nawet Fryzjer za wynik, ręki sobie nie da uciąć.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 08.11.2013 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując