Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7618
Stary 08.11.2013, 09:58
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Jak to zero, przecież dzisiaj Junior strzelił

Jakim trzeba być tłukiem, żeby twierdzić przy bilansie 0 zwycięstw - 0 remisów - 4 porażki i bramkach 0 strzelonych i 6 straconych "Przegraliśmy ale byliśmy lepsi"
Wystarczy być warszawiakiem , od najmłodszych lat fałszywie utwierdzanym w przekonaniu własnej wielkości. Nie wiem czy zauważyliście jak któryś Turek tłumaczył rozżalonemu Koseckiemu żeby nie udawał. U nas sędzia gwizdnąłby wolnego i jeszcze dał czerwień, Legia by wygrała, a co bardziej nieświadomi pisaliby o dominacji. Kpina.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując