|
jesli ma sie stac odwrotnie niz wszyscy czujemy w kosciach to Wisla wygra.
Niestety, nie ma Pawla wiec nie ma kto strzelać ani asystować. Jednak i tak moim zdaniem klucz do sukcesu to pomoc. Jak pomoc nie gra to i Paweł gówno zrobi.
Przewiduje jakieś 3-0 dla Górnika. Nie mamy zadnych atutów. Chcialbym oczywiscie zeby bylo inaczej. Byc moze szanse upatruje w tym ze nie jestesmy faworytem, ze Gornik zagra otwarty futbol i bedzie mozliwosc kontrowania.
|