Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7616
Stary 08.11.2013, 09:08
A mnie się tam mecz podobał
Niech władze wytrzymają jeszcze ciśnienie i dadzą Urbanowi spokojnie popracować. To samo dotyczy Rumaka. Niech Panowie dostaną prawdziwą szansę i jeszcze trochę czasu. Drużyny na pewno zaskoczą
Odpowiedz cytując