Prawda jest taka że odszedł Ljuboja to punktów mniej, wystarczy 1 dobry piłkarz i 10 przeciętniaków żeby biegało(vide Melikson + Wisła 10/11) (Ljuboja Legia) itd legia nie ma w tej chwili żadnego takiego. Super transfery Pana prezesa, z tym że ciekawego co z tymi piłkarzami zrobią ni sprzedać ni wychować a chcą jeszcze paru kupić, teraz mają współczynnik 1,30 MLN za punkt w ekstraklasie najdroższa drużyna.
Po wczorajszych występach nie wiem co robi Brzyski i Jodłowiec w kadrze...