Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7612
Stary 08.11.2013, 04:58
Ten Helio to nieźle przepłacony kolo,on jakby gry unikał takie odniosłem wrażenie.

bez bramkarza i napastnika w Europie nic ugrać się nie da...

Wdowczyk ? Hmmm jak go pamiętam to od Austrii Wiedeń baty zbierał...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.11.2013 o godz. 05:32.
Odpowiedz cytując