|
Ten Helio to nieźle przepłacony kolo,on jakby gry unikał takie odniosłem wrażenie.
bez bramkarza i napastnika w Europie nic ugrać się nie da...
Wdowczyk ? Hmmm jak go pamiętam to od Austrii Wiedeń baty zbierał...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.11.2013 o godz. 05:32.
|