Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7610
Stary 08.11.2013, 01:06
Parafrazując "ciepłego" prezesa klubu z Warszawki: Ale kto to jest Jasio Urban? 100 milionów wpakowanych w FC Hollywood poszło się j***ć. Zresztą nie jest to nic dziwnego, bo trudno było dostrzec sens we wzmocnieniach Legii - Pinto i Dossa Junior - po prostu nikt już im nie chciał płacić tej kasy co na Cyprze, ale jak znalazł pasowali do koncepcji? (nomen omen do tej pory nie wiem jakiej) Urbana. D(r)waliszwili też pokazał, że gra dopóki nie ma kasy na koncie, a potem jak dostał duży kontrakt od Legiunii to gra piach... Śmigacz Ojaama, który poza szybkością nie ma niczego więcej, a kopał się po głowie w mocno przeciętnej lidze szkockiej. Może na początku robiło to wrażenie, ale przy Ljuboi to i tak był piach. Legia ma swoją potęgę, którą pokazała pokonaniem Walijczyków i farciarskim przejściem Molde... Na prawdę powód do dumy. Rok po roku kompromitacja - może w końcu ktoś się mocno walnie w głowę i ogarnie, że "polska" myśl szkoleniowa, ani odrzuty w stylu Bakero nie zapewnią nam dogonienia Zachodu.... A nawet Wschodu....
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując