Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.11.2013, 21:23
Może to źle o mnie świadczy, ale w tym w meczu praktycznie nie wierzę w zwycięstwo. Niech zagrają po ludzku, niech powalczą, a co ma być to będzie. Oby tylko nasze oczy nie musiały oglądać stylu, który nam zaprezentowali w meczu z Podbeskidziem.
What's new?

Odpowiedz cytując