|
Cięzki nokaut się zapowiada w Zabrzu.Widać tak jak kilka osób już pisało wcześniej,że fizycznie jesteśmy zajechani okropnie.... W środku pola Sobol pokaże nam pewnie jak prawdziwy defensywny pomocnik powinien grać i wyglądać. A nie Ostoja i Nalepa ....eczki ważące po 50 kilo,co ich Boguś by przesunął. Chyba z powołaniem się minęli bo to postura raczej na zwinnego skrzydłowego.
Nie sprowadzajmy piłki nożnej do biegania. Jak Bogusiowi i Sarkiemu tak szczególnie dobrze idzie bieganie to niech może zmienią dyscyplinę na przełaj albo sztafetę 4x100. Bo żadnych umiejętności czysto piłkarskich póki co nie pokazują.
|