Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.11.2013, 18:00
Cięzki nokaut się zapowiada w Zabrzu.Widać tak jak kilka osób już pisało wcześniej,że fizycznie jesteśmy zajechani okropnie.... W środku pola Sobol pokaże nam pewnie jak prawdziwy defensywny pomocnik powinien grać i wyglądać. A nie Ostoja i Nalepa ....eczki ważące po 50 kilo,co ich Boguś by przesunął. Chyba z powołaniem się minęli bo to postura raczej na zwinnego skrzydłowego.

Nie sprowadzajmy piłki nożnej do biegania. Jak Bogusiowi i Sarkiemu tak szczególnie dobrze idzie bieganie to niech może zmienią dyscyplinę na przełaj albo sztafetę 4x100. Bo żadnych umiejętności czysto piłkarskich póki co nie pokazują.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując