Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20869
Stary 07.11.2013, 17:21
Grał słabo źle, gra dobrze źle, niektórym nawet Messi by nie dogodził. Jak taki Masłowski lub inny Starzyński nie wypali to będziemy mieli powtórkę z rozrywki na tym forum.
Odpowiedz cytując