Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.11.2013, 17:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
spodziewałeś się wypowiedzi że ma słabych juniorów i kilku parapiłkarzy na ławce i nie ma kogo wstawić za jego miejsce ( co jest zresztą poniekąd prawdą ) ?

a i niech broni w mediach Boguskiego , jeśli jesteśmy na niego skazani do końca rundy to niech chociaż czuje wsparcie trenera , a nie tylko nagonkę z każdej możliwej strony . To nie pomoże ani jemu , ani Wiśle .
Nie no, powinien go zgnoić i zmieszać z błotem, ze słaby, chujnie gra i wystawia go tylko dlatego bo nie ma nikogo innego.
Odpowiedz cytując