FraMat napisał(a):

Oj, tak. Smuda to po prostu geniusz, a każde jego słowo jest nieomylne. Taki papież polskiej piłki.
|
spodziewałeś się wypowiedzi że ma słabych juniorów i kilku parapiłkarzy na ławce i nie ma kogo wstawić za jego miejsce ( co jest zresztą poniekąd prawdą ) ?
a i niech broni w mediach Boguskiego , jeśli jesteśmy na niego skazani do końca rundy to niech chociaż czuje wsparcie trenera , a nie tylko nagonkę z każdej możliwej strony . To nie pomoże ani jemu , ani Wiśle .