No to chyba Smuda wyjaśnił tej rzeszy wątpiącej w Boguskiego:
Kibice i dziennikarze uważają jednak, że Boguski ostatnio spisuje się słabo. - Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła. Piłkarsko to bardzo dobry chłopak - zapewnia szkoleniowiec.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...owackich_.html