Trochę bieda z tym składem, ale nie jest źle.
Wystawiłbym Gerriera na szpicy zagęszczając środek czyli:
Michał Miśkiewicz - Patryk Fryc, Arkadiusz Głowacki (k), Marko Jovanović, Piotr Brożek - Ostoja Stjepanović - Rafał Boguski, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Patryk Małecki - Wilde-Donald Guerrier.
Sarki na pomęczonego przeciwnika czyli:
Michał Miśkiewicz - Patryk Fryc, Arkadiusz Głowacki (k), Marko Jovanović, Piotr Brożek - Ostoja Stjepanović - Emanuel Sarki, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Wilde-Donald Guerrier - Rafał Boguski.
FM rządzi
