Tomasz Radkiewicz poprowadzi jutrzejsze spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków. W tym jak i poprzednim sezonie arbiter z Łodzi nie prowadził żadnego meczu z udziałem Wisły i Górnika.
Na pocieszenie dodam, że w tym sezonie ogólnie prowadził już 9 spotkań z czego 6 zakończyło się zwycięstwem gości
