Valandil napisał(a):

W....... już był z Zawiszą.
Ja prognozuje remis 0-0.
|
Jak dla mnie to nie był wpier tylko zwykła porażka. Wisła szuka guza na wyjazdach i to konkretnego, Każdy mecz nie przy Reymonta podczas jego oglądania wymaga sporej cierpliwości. Pogoń, Podbeskidzie, czy comarch... pierwsze przykłady z brzegu, gdzie wynik remisowy był wielkim zwycięstwem. Przy tej grze co była ostatnio i drużynie, która umie wykorzystywać swoje sytuacje wynik 4-5:0 prędzej czy później niestety się trafi... Przetrzymać te 6 kolejek, które przed nami z jak najmniejszymi stratami a potem musi być jakieś boom w przerwie zimowej, bo z aktualną grą to ja się boje o derby na wiosnę (mam nadzieję, że tylko jedne, z wiadomych względów)