|
Wisła nie jest faworytem w tym meczu i to jej pomoże . Górnik nie ruszy na nas z taką szarżą w stylu podwórkowym jak Podbeskidzie ( czyli dzida do przodu i się ścigamy) .
zazwyczaj gdy nie jesteśmy faworytami i prognozuje nam się porażkę to nie wychodzi tak źle . Typuje remis 0-0 jak przedmówcy.
|