Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.11.2013, 23:42
Wisła nie jest faworytem w tym meczu i to jej pomoże . Górnik nie ruszy na nas z taką szarżą w stylu podwórkowym jak Podbeskidzie ( czyli dzida do przodu i się ścigamy) .

zazwyczaj gdy nie jesteśmy faworytami i prognozuje nam się porażkę to nie wychodzi tak źle . Typuje remis 0-0 jak przedmówcy.
Odpowiedz cytując