Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.11.2013, 22:34
a ja przewiduje okazałe zwycięstwo... zauważcie Wisła pokazuje wartość gdy ją spisują na straty, teraz Górnik jest faworytem, a to może być nam na rękę 0:3 dla Wisły amen
Odpowiedz cytując