martin_6 napisał(a):

|
Napisałbym, że się szykuje wp***dol, ale... kilka razy już kusiło mnie, żeby tak napisać, a potem było pozytywnie. Więc, poczekajmy. Może Misiek znowu będzie miał mecz życia, a Paweł się odblokuje na wyjeździe?
|
Kiedyś ten wpie.rdol musi nastąpić, jak nie teraz to kiedy? Prognozuje 3 w plecy.