For_FuN_ napisał(a):

|
Łukasz G., to przede wszystkim typ zamieszany w korupcje, juz z tego powodu powinien zostac wypierd... dawno temu z klubu. Nasz dzielny człowiek podobno tak przedluza cala sprawe(pewnie wynajal za "ciezko" zarobione u nas pieniadze swietnego prawnika), że ewentualną odpowiedzialnosc poniesie, kiedy zakonczy juz kariere. Facet tak sie ustawił, że można pogratulowac obrotności. A z piłkarskiego punktu widzenia? Okej, w tym sezonie pokazuje wiecej, niz tacy amatorzy, jak Sarki i Małecki, ale dalej jest to przecietny piłkarz. Jego lepsza postawe mozna tlumaczyc wlasnie konczacym sie kontraktem(musi zrobic dobre wrazenie na Smudzie i Bednarzu lub na nowym pracodawcy). Lepiej zainwestowac w Masłowskiego lub Starzynskiego.
|
To pod względem piłkarskim nie byłby głupi roczny kontrakt, bo przez ten rok musiałby walczyć o kolejne przedłużenie. Jednak za całokształt, za to co prezentował w poprzednich latach (nawet nie chodzi o grę, ale raczej o podejście), niech wyp***ala...