Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20867
Stary 06.11.2013, 20:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Łukasz G., to przede wszystkim typ zamieszany w korupcje, juz z tego powodu powinien zostac wypierd... dawno temu z klubu. Nasz dzielny człowiek podobno tak przedluza cala sprawe(pewnie wynajal za "ciezko" zarobione u nas pieniadze swietnego prawnika), że ewentualną odpowiedzialnosc poniesie, kiedy zakonczy juz kariere. Facet tak sie ustawił, że można pogratulowac obrotności. A z piłkarskiego punktu widzenia? Okej, w tym sezonie pokazuje wiecej, niz tacy amatorzy, jak Sarki i Małecki, ale dalej jest to przecietny piłkarz. Jego lepsza postawe mozna tlumaczyc wlasnie konczacym sie kontraktem(musi zrobic dobre wrazenie na Smudzie i Bednarzu lub na nowym pracodawcy). Lepiej zainwestowac w Masłowskiego lub Starzynskiego.
To pod względem piłkarskim nie byłby głupi roczny kontrakt, bo przez ten rok musiałby walczyć o kolejne przedłużenie. Jednak za całokształt, za to co prezentował w poprzednich latach (nawet nie chodzi o grę, ale raczej o podejście), niech wyp***ala...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując