Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.11.2013, 20:03
Z taka gra jak z Podbeskidziem szansy nie mamy najmniejszej. Ciekawe co z Brozkiem jak nie zagra to ja bym obstawiał w ataku Guerriera - w zadnym badz razie Boguskiego. Remis bedzie sukcesem
Odpowiedz cytując