Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
Od: 04.2013
Offline
#
24546
06.11.2013, 19:02
Turek i AS82
jak tak bardzo wszystko wam nie pasuje w Polsce to nikt was w tym kraju nie trzyma.
Teraz nie ma granic, więc pakujcie się razem i kierujcie na zachód, najlepiej do Holandii ....
Tam będziecie mieć najlepiej.
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 06.11.2013 o godz. 21:47.
głos z trybun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do głos z trybun
Znajdź inne posty napisane przez głos z trybun