Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24546
Stary 06.11.2013, 19:02
Turek i AS82 jak tak bardzo wszystko wam nie pasuje w Polsce to nikt was w tym kraju nie trzyma.

Teraz nie ma granic, więc pakujcie się razem i kierujcie na zachód, najlepiej do Holandii ....

Tam będziecie mieć najlepiej.
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 06.11.2013 o godz. 21:47.