Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20866
Stary 06.11.2013, 18:48
Łukasz G., to przede wszystkim typ zamieszany w korupcje, juz z tego powodu powinien zostac wypierd... dawno temu z klubu. Nasz dzielny człowiek podobno tak przedluza cala sprawe(pewnie wynajal za "ciezko" zarobione u nas pieniadze swietnego prawnika), że ewentualną odpowiedzialnosc poniesie, kiedy zakonczy juz kariere. Facet tak sie ustawił, że można pogratulowac obrotności. A z piłkarskiego punktu widzenia? Okej, w tym sezonie pokazuje wiecej, niz tacy amatorzy, jak Sarki i Małecki, ale dalej jest to przecietny piłkarz. Jego lepsza postawe mozna tlumaczyc wlasnie konczacym sie kontraktem(musi zrobic dobre wrazenie na Smudzie i Bednarzu lub na nowym pracodawcy). Lepiej zainwestowac w Masłowskiego lub Starzynskiego.
Odpowiedz cytując