Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20865
Stary 06.11.2013, 18:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie piszę o młodych zdolnych anonimach - piszę o niezłych jak na polskie warunki piłkarzach, którzy za kontrakt Garguły są do wyjęcia (co pokazał choćby Osuch sprowadzając niezłych piłkarzy za drobne). To moje zdanie i raczej go nie zmienię. Gargułę bronią w tej rundzie jedynie statystyki - gra jak grał, czyli piach. Chcecie go dalej, Wasza sprawa (znając życie pewnie go podpiszą), tylko nie psioczcie potem na "łysego", że Wam w Wiśle kaleki upycha
Zgoda.

tylko zastanówmy się kiedy ostatnio do Wisły przyszedł niezły jak na polskie warunki piłkarz z naszej ligi? Choćby pokroju tych co teraz są w kręgu naszych zainteresowań, czyli ktoś jak Starzyński czy nawet (moim zdaniem kiepski) Masłowski?


Znając życie, będzie tak jak z Sobolewskim.(w odpowiedniej skali oczywiście, bo cieżko porównać znaczenie Sobola i Garguły)
Czyli wymieniliśmy dobrego zawodnika, choć starego, do którego wielu miało zastrzeżenia, na beznadziejnego Stiepanovicia i "młodego" Nalepe. I efekt jest taki, że wystarczy Podbeskidzie, żeby jechano z nami w środku pola jak z kupą gnoju. Wiem, że to też "zasługa" pozostałych 2 pomocników z środka pola, ale jednak brak dobrego def jest aż nadto widoczny.

Oby to samo nie stało się na wymianie Garguły. Jak się zgodzi na kontrakt motywacyjny to powinniśmy dobrze przemyśleć decyzję o rezygnacji z Niego.
Ostatnio edytowane przez Proud : 06.11.2013 o godz. 18:40.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując