Proud napisał(a):

i co z tego biegania? Mało wam przykładów młodych "zdolnych" polaków? Mityczni młodzi, walczący. Chyba o laski w klubach, bo na pewno nie na boisku. A do tego umiejętności marne. Wyjątki potwierdzają regułę.
Nie wiem jaki ma kontrakt, ale ciężko będzie podpisać "młodzików", którzy we dwóch zaliczą tyle goli i asyst. Jak dotąd myślałem, że punkty zdobywa się dzięki asystom i golom.
|
Ja nie piszę o młodych zdolnych anonimach - piszę o niezłych jak na polskie warunki piłkarzach, którzy za kontrakt Garguły są do wyjęcia (co pokazał choćby Osuch sprowadzając niezłych piłkarzy za drobne). To moje zdanie i raczej go nie zmienię. Gargułę bronią w tej rundzie jedynie statystyki - gra jak grał, czyli piach. Chcecie go dalej, Wasza sprawa (znając życie pewnie go podpiszą), tylko nie psioczcie potem na "łysego", że Wam w Wiśle kaleki upycha
