serek.c2 napisał(a):

|
Za kontrakt Łukaszka podpiszesz dwóch młodzianów, którym przynajmniej biegać się będzie chciało...
|
i co z tego biegania? Mało wam przykładów młodych "zdolnych" polaków? Mityczni młodzi, walczący. Chyba o laski w klubach, bo na pewno nie na boisku. A do tego umiejętności marne. Wyjątki potwierdzają regułę.
Nie wiem jaki ma kontrakt, ale ciężko będzie podpisać "młodzików", którzy we dwóch zaliczą tyle goli i asyst. Jak dotąd myślałem, że punkty zdobywa się dzięki asystom i golom.