Straszenie przez co poniektórych tym zgniłym zachodem przypomina mi propagande PRL dotyczącej życia za żelazną kurtyną . A to homoseksualiści ,a to Araby ,a to dziadek w Szwecji wali sobie konia na plaży

Podejrzewam że 99% Polaków by chciało ,żeby chociaż w części były takie warunki w Polsce jak we Francji czy Szwecji ,gdzie pewnie państwo lepiej dba o schroniska dla zwierząt niż w Polsce państwo dba o biedne rodziny. Dziś kolejny ksiądz, a wiec wg Drozda reprezentant instytucji o niesłabnącym autorytecie, mówił o 10 letnich dzieciach ,które same chcą wchodzić kapłanom do łóżek ,także na tle Szwecji też jako Polacy macie się czym "pochwalić". Jak mam słuchać takiego idioty ,który występuje w roli mentora , kompromituje się a i tak dalej będzie uchodził za autorytet, to już wolę tą "straszną" historie ze Szwecji z dziadkiem w roli głównej.