kamikaze napisał(a):

|
Cieszę się mnie to, że sam przyznałeś się do tych lewicowych poglądów.
|
Że co? Szkodzisz prawicy... Co akurat mnie nie cieszy.
ps. Przyznaj się ile masz lat, bo wyczuwam gówniarza - a jeśli nos mnie nie myli to jakoś bym zrozumiał Twoje naiwne posty...