Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24538
Stary 06.11.2013, 17:06
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się mnie to, że sam przyznałeś się do tych lewicowych poglądów.
Że co? Szkodzisz prawicy... Co akurat mnie nie cieszy.

ps. Przyznaj się ile masz lat, bo wyczuwam gówniarza - a jeśli nos mnie nie myli to jakoś bym zrozumiał Twoje naiwne posty...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.11.2013 o godz. 17:21.