kamikaze napisał(a):

|
Masz rację próbowano mnie przekabacić. Jednak fakt jest faktem 90% programu mają lewicowego, 10% to jest ten rzekomy patriotyzm, tradycja itd. Ostatnie zapowiedzi Pisu też brzydko pachną lewicą mianowicie będą decydować co dzieci będą jadły w szkole. Pis to jest klasyczna partia lewicowa. Opowieści mediów głównego nurtu i tzw "niezależnych" pisowskich o prawicowości tej partii nie zmienią stanu rzeczy. Pogódźcie się z tym wyborcy pisu.
|
Nie co będą jadły, tylko czego nie będą jadły. To nie kwestia lewicowości tylko zdrowego rozsądku. Możesz się czepiać pisu na podstawie własnych urojeń, ale nie dziw się, że większość parska śmiechem słysząc, że pis jest lewicowy.
Wjechałeś z tym bzdurnym twierdzeniem kilka miesięcy temu i chyba już czas oprzytomnieć

. Zrozum że wyborcy zagłosują na pis niezależnie od tego jak propaganda go postrzega. Dlaczego? Bo takim jak twoje wywodom już nie wierzą, nic dziwnego ...
Skoro już nadredaktor interweniuje u Lisa to znaczy że jest dobrze
kamikaze napisał(a):

|
Nie ważne czy ktoś jest ćpunem, matką z dzieckiem, pedałem czy księdzem. Prawo powinno wszystkich traktować tak samo. Jeśli ktoś nie ma na czynsz bo wydaje na wódkę czy .....i to jest jego prywatna sprawa ale musi się liczyć z konsekwencjami.
|
Tak prawicowcu nie ma znaczenia czy zamiast na czynsz kasa idzie na wódę czy na mleko dla dziecka. Jeżeli takie pieprzenie uważasz za prawicowe to faktycznie pis prawicowy nie jest i całe szczęście.