Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5198
Stary 06.11.2013, 16:11
Mam do sprzedania 3 samochody przywiezione w piątek z Niemiec
Opel Astra 2007r 1.7 CDTI - 20,900zł
Ford Focus 2008r 1,6 TDCI - 20,900zł
Skoda Fabia 2003r 1,4 - 12,900zł
Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na priv


Odpowiedz cytując