Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
5198
06.11.2013, 16:11
Mam do sprzedania 3 samochody przywiezione w piątek z Niemiec
Opel Astra 2007r 1.7 CDTI - 20,900zł
Ford Focus 2008r 1,6 TDCI - 20,900zł
Skoda Fabia 2003r 1,4 - 12,900zł
Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na priv
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa